O nas

Jesteśmy ekspertami wdrażania zmian, praktykami, prekursorami TOC w Polsce, popularyzatorami na świecie, członkami międzynarodowej społeczności ekspertów TOC.

Kiedy pod koniec lat dziewięćdziesiątych rozpoczynaliśmy przygodę z TOC wierzyliśmy, że podejście to ma olbrzymi potencjał, teraz bogatsi o doświadczenia dziesiątek wdrożeń, tysięcy godzin przeprowadzonych warsztatów, treningów eksperckich, od lat z nieustającą frajdą wprowadzając TOC w życie, jesteśmy o tym przekonani.

 

Pomagamy małym i dużym organizacjom produkcyjnym w praktycznym zastosowaniu zasad Teorii Ograniczeń Eli Goldratta (TOC) w celu szybkiego stworzenia stabilnego systemu biznesowego, który ma zdolność do znacznego wzrostu.

Opracowujemy strategie i zapewniamy porady, które przyspieszają wdrożenie aplikacji TOC, takich jak werbel-bufor-lina, zarządzanie projektami według łańcucha krytycznego, aby te firmy mogły silnie konkurować i szybko się rozwijać.

Firmy decydujące się na współpracę z nami szybko uzyskują wymierne rezultaty. Zazwyczaj jesteśmy w stanie pomóc im poprawić terminowość do (a nawet więcej!) 99% przy jednoczesnej redukcji kosztów o 15-20%.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych osiągnięć - jak i inspiracji, czego możesz od nas oczekiwać - przejrzyj naszą listę wyników. Możesz też zapoprosić nas na spotkanie z Twoim Zespołem Zarządzającym.